W rytmie emocji - uczniowie o tym, czym jest dla nich muzyka
W październiku w naszej szkole odbył się konkurs muzyczny pt. „Czym dla Ciebie jest muzyka?”. Uczniowie wszystkich klas mieli okazję podzielić się swoimi refleksjami i emocjami związanymi z muzyką. Każda praca była inna - pełna wrażliwości, wyobraźni, refleksji. Uczniowie m.in. pisali: „Muzyka to radość, kiedy rano mama budzi mnie swoim ciepłym głosem”, „Muzyka to tęsknota za bliskimi, którzy odeszli na zawsze…”, „Uspokaja, bawi, uczy… Każdy ją po cichu nuci”, „Muzyka, to ja, Ty i oni, to, co było, co jest i to, co nas goni”, „Muzyka (…) potrafi pobudzić organizm do działania i zmotywować mnie do większego wysiłku”.
Atrakcyjne nagrody i słodkie upominki powędrowały do Mikołaja Nowickiego za zajęcie I miejsca, Igora Hipplera za II miejsce oraz Barbary Goś za III miejsce. Przyznano także wyróżnienie dla Sary Hippler oraz Bartosza Turka.
Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność i chęć dzielenia się swoimi emocjami z innymi!
Organizator konkursu - Kornelia Raźna-Rachwalska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!