Logo SP w Wąwelnie

W rytmie emocji - uczniowie o tym, czym jest dla nich muzyka

Ocena 0/5

W październiku w naszej szkole  odbył się konkurs muzyczny pt. „Czym dla Ciebie jest muzyka?”. Uczniowie wszystkich klas mieli okazję podzielić się swoimi refleksjami i emocjami związanymi z muzyką.  Każda praca była inna - pełna wrażliwości, wyobraźni, refleksji. Uczniowie m.in. pisali: „Muzyka to radość, kiedy rano mama budzi mnie swoim ciepłym głosem”, „Muzyka to tęsknota za bliskimi, którzy odeszli na zawsze…”, „Uspokaja, bawi, uczy… Każdy ją po cichu nuci”, „Muzyka, to ja, Ty i oni, to, co było, co jest i to, co nas goni”, „Muzyka (…) potrafi pobudzić organizm do działania i zmotywować mnie do większego wysiłku”.

Atrakcyjne nagrody i słodkie upominki powędrowały do Mikołaja Nowickiego za zajęcie I miejsca, Igora Hipplera za II miejsce oraz Barbary Goś za III miejsce. Przyznano także wyróżnienie dla Sary Hippler oraz Bartosza Turka.

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność i chęć dzielenia się swoimi emocjami z innymi!

Organizator konkursu - Kornelia Raźna-Rachwalska

Galeria zdjęć

IMG_0816 IMG_0817 IMG_0821 IMG_0823 IMG_0824 IMG_0826 IMG_0827
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności