Wakacje rozpoczęte! Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Nie kryjąc radości i snując wakacyjne plany, pożegnaliśmy miniony rok szkolny, pełen nowych wyzwań i doświadczeń. Wszystkich zebranych na uroczystości uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły p. Małgorzata Suchomska. Pani dyrektor gratulowała uczniom postępów w nauce i życzyła wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji. Podkreśliła też, iż wytrwałość w nauce oraz zaangażowanie rodziców dodatkowo składają się na sukcesy uczniów. Złożyła również podziękowania nauczycielom za trud i ciężką pracę. Podziękowała pracownikom obsługi i administracji. Następnie odbyło się wręczenie przez panią dyrektor i wychowawców klas nagród książkowych za wysokie wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
Nagrodę w postaci stypendium naukowego za bardzo wysokie wyniki w nauce otrzymali: Olimpia Śniegowska kl. VIIIb /śr. 5,47/, Zofia Kołodyńska kl. V /śr. 5,45/, Maria Gregorczyk kl. VII /śr. 5,38/, Hubert Wojciechowski kl. V /śr. 5,36/, Nadia Bajno kl. VIIIa /śr. 5,33/, Agata Kończyk kl. VIIIb /śr. 5,29/.
Nagrodę Sportowca Roku w kategorii kl. I-III otrzymał Mikołaj Wojciechowski z kl. II, a w kategorii kl. IV-VIII – Julia Belter z kl. VIIIb. Natomiast Czytelnikiem Roku została Emilia Melin z kl. III.
Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły w minionym roku szkolnym.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego stała się także okazją do pożegnania odchodzącej po 40 latach pracy na emeryturę p. Bożeny Piszki oraz zmieniającej od września pracę p. Wiktorii Sokół-Olskiej.
Po części oficjalnej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by odebrać świadectwa.
Gratulujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom – to był rok pełen wyzwań, ale i wielu sukcesów. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia po wakacjach!
Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2025/2026:
Kl. I
Szwajca Łucja
Kolenda Bartłomiej
Rzepecki Oliwier
Turek Wojciech
Pawłowska Marcelina
Zielińska Weronika
Gregorczyk Hanna
Goś Hanna
Kotyrba Hanna
Andrzejewski Natan
Kl. II
Szwajca Karolina
Wojciechowski Mikołaj
Gburek Katarzyna
Andrzejewski Dominik
Krajewska Ewelina
Kl. III
Melin Emila
Mojzesowicz Maria
Rzepecka Lilianna
Śniegowska Wiktoria
Raźna Kaja
Zieliński Łukasz
Borowski Radosław
Skowron Lila
Wojciechowska Hanna
Kl. IV
Turek Bartosz
Goś Barbara
Kl. V
Kołodyńska Zofia
Wojciechowski Hubert
Drzewiecki Filip
Przeor Dawid
Hippler Igor
Ślepecka Agata
Czajka Anastazja
Kl. VI
Wydef Agata
Czeszewski Andrzej
Serówka Radek
Kl. VII
Gregorczyk Maria
Krysiak Liza
Giersz Julita
Kl. VIIIa
Bajno Nadia
Bajno Maksymilian
Minor Igor
Osiecki Mateusz
Wesołowska Alicja
Kl. VIIIb
Śniegowska Olimpia
Kończyk Agata
Belter Julia
Kaniowska Zofia
Raźna Maja


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!