Logo SP w Wąwelnie

Wielkanoc w oddziale 0b

Ocena 0/5

16 kwietnia w oddziale 0b odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy, a dzieci z entuzjazmem dzieliły się jajkiem, składając sobie nawzajem życzenia.

Po wspólnym posiłku przyszedł czas na poszukiwanie prezentów od zajączka, co dostarczyło wszystkim wiele emocji i radości. Każde dziecko z uśmiechem odkrywało ukryte niespodzianki, a wspólne chwile na pewno na długo pozostaną w ich pamięci. To był piękny dzień, pełen uśmiechów i świątecznej atmosfery. 

Klaudia Bajor

Galeria zdjęć

ef4115fe-df1a-4052-b8d8-a8ae1d377e6f ea6feb6e-ef9a-42bc-ac04-a643a7e68482 660c6920-255c-495b-95f0-e2fdde1e02e4 c290f10e-e280-4c46-981e-3be4cfc4a8ac ad3ea35a-3950-4630-a812-c918c7ec5846 536901ff-98cc-4711-b8f0-e895a44bee34 6c4317d4-fcc5-49a2-b15e-691b032a484b 5be89917-74ef-434f-86cf-d73cd6a60155 b9539b52-bc67-413b-9da8-56df87db1144 97a32483-2551-484f-91f6-b413ded0b49c e4c28a06-940e-48e0-9e74-7f86ca9f72be 0ebb837c-892f-4d0a-ba81-0864878aa65e
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności