Wielkanoc w oddziale 0b
16 kwietnia w oddziale 0b odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy, a dzieci z entuzjazmem dzieliły się jajkiem, składając sobie nawzajem życzenia.
Po wspólnym posiłku przyszedł czas na poszukiwanie prezentów od zajączka, co dostarczyło wszystkim wiele emocji i radości. Każde dziecko z uśmiechem odkrywało ukryte niespodzianki, a wspólne chwile na pewno na długo pozostaną w ich pamięci. To był piękny dzień, pełen uśmiechów i świątecznej atmosfery.
Klaudia Bajor

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!