Wielkie świąteczne pieczenie
W ostatnim tygodniu przed świętami uczniowie kl. I i III z zapałem przystąpili do pieczenia świątecznych pierników i ciasteczek. Dzieci wspólnie ze swoimi paniami przygotowały ciasto, wykrawały różne kształty pierników, a także formowały ciasteczka i babeczki. Atmosfera była radosna i pełna świątecznego nastroju. Dzieci z wielkim entuzjazmem dekorowały pierniczki kolorowym lukrem i cukrowymi posypkami, tworząc piękne, świąteczne wzory. Po upieczeniu pierniki, ciasteczka i babeczki pachniały i wyglądały cudownie, a jeszcze cudowniej smakowały, o czym przekonali się uczniowie, dzieląc się nimi w klasie.
Takie wspólne wielkie pieczenie to świetna okazja, by poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!