Wiosenna uczta muzyczna – koncert artystów z Filharmonii Bydgoskiej
We wtorek (25.03.) mury naszej szkoły wypełniła muzyka i wiosna. Ponownie gościliśmy Filharmonię Pomorską z Bydgoszczy z programem „Muzyczna Ptaszarnia”. Na scenie wystąpiło czterech artystów oraz ich instrumenty: pianino cyfrowe, flet poprzeczny, pudełko akustyczne oraz głos (Tak! Głos jest instrumentem!). Na marcowym koncercie zabrzmiały pierwsze zwiastuny wiosny, odgłosy ptaków oraz ponadczasowe dzieła muzyki klasycznej (np. „Cztery Pory Roku” Vivaldiego). Dodatkową atrakcję stanowiło aktywne uczestnictwo widowni w koncercie. Dzieci wspólnie z wokalistką śpiewały, odpowiadały na trudne pytania oraz grały na instrumentach.
K. Raźna-Rachwalska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!