Wręczono nagrody i dyplomy
W środę podczas apelu wręczono nagrody i dyplomy laureatom szkolnych konkursów „Mistrz Języka Polskiego” oraz na plakat o tematyce: „Jak dbać o mózg?” i „Ciekawostki na temat mózgu”. O wynikach pierwszego z nich pisaliśmy tutaj: https://spw.sosno.pl/aktualnosci/konkurs-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-jezyka-ojczystego.html. Natomiast konkurs na plakat, zorganizowany w ramach obchodów Światowego Tygodnia Mózgu, który w tym roku obchodzony jest w dniach 10-14 marca, rozstrzygnięty został we wtorek. Uczniowie włożyli wiele pracy w przygotowanie prac konkursowych, przy okazji popisując się swoją pomysłowością i zgłębiając wiedzę na temat budowy, funkcjonowania, neuroplastyczności mózgu i możliwości, jakie on posiada. Oprócz miejsc 1-3 przyznano również wyróżnienie. Oto laureaci konkursu:
1. miejsce Julita Giersz kl. VI
2. miejsce Agata Wydef kl. V
3. miejsce Sara Hippler kl. VI
wyróżnienie: Marianna Zajączkowska kl. VIII
Nagrodzone i wyróżnione prace wyeksponowane zostały na szkolnym korytarzu.
Dziękujemy za tak liczny udział i gratulujemy jeszcze raz zwycięzcom obu konkursów.
Organizatorami konkursu na plakat z okazji Tygodnia Mózgu byli p. Michał Wesołowski i p. Anna Czyżak-Skowrońska.
A. Czyżak-Skowrońska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!