„Wszystko dla chorych dzieci leczonych na oddziałach onkologicznych”
Nasza szkoła włącza się w akcję Wiktorii Bzdok przy Stowarzyszeniu Łatwo Pomagać – „Wszystko dla chorych dzieci leczonych na oddziałach onkologicznych”. Celem zbiórki jest wsparcie dzieci i ich rodzin, które każdego dnia toczą trudną walkę z chorobą.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!