Wycieczka dzieci kl. 0-III na spektakl pt. "Bajka o dzielnym Szewczyku"
5 marca najmłodsze dzieci naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, gdzie obejrzały wspaniały spektakl Katolickiego Teatru Edukacyjnego pt. "Bajka o dzielnym Szewczyku". Celem wyjazdu było kształtowanie wrażliwości estetycznej, rozbudzenie zainteresowania kulturą i sztuką oraz wyzwolenie pozytywnych emocji związanych ze światem teatru. Dzieci z ogromną uwagą śledziły losy biednego chłopca, który wędrując po świecie często spotykał potrzebujących i nigdy nie pozostawał wobec nich obojętny. Kiedy Dratewka wpada w tarapaty, z pomocą przychodzą ci, którym on wcześniej okazał dobre serce. To historia z morałem, która podkreśla znaczenie bycia dobrym człowiekiem. Mali widzowie zachwyceni byli fantastyczną grą krakowskich aktorów oraz wspaniałą scenografią. Radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę możemy uznać za udaną.
Wychowawcy kl. 0-III


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!