Wycieczka kl. 1-3 do Torunia
22 maja 2025 r. uczniowie kl. I-III wybrali się na wycieczkę do Centrum Nowoczesności MŁYN WIEDZY w Toruniu. Była to wyprawa edukacyjna, podczas której uczestnicy zwiedzali kolejne piętra muzeum. Na każdym piętrze znajdowały się elementy i konstrukcje do doświadczeń z różnych dziedzin nauki: techniki, fizyki, chemii, biologii. Możliwość doświadczania nauki zachęciła i zmotywowała do licznych zabaw i doświadczeń. Dzieci miały prawdziwy "młyn" na widok nowych możliwości. Ciężko było się zdecydować, przy których bazach nauki na dłużej się zatrzymać. Dzięki odpowiednio dobranym strefom tematycznym oraz eksponatom, mali badacze nauki przekonali się, że każdy może odkryć w sobie żyłkę fizyka, konstruktora i wynalazcy. Po intensywnym zwiedzaniu wystaw, uczniowie udali się na zasłużony posiłek do restauracji "Mio Piano". Po obiedzie, który dodał dzieciom mocy i energii do zabawy, uczniowie próbowali swoich sił w Kinder Parku, gdzie czekały na nich baseny z piłeczkami, trampoliny i inne atrakcje. Nie zabrakło również czasu na zakup pamiątek z tak pięknego i historycznego miasta, jakim jest Toruń
Dzieci zmęczone, ale zadowolone i pełne wrażeń wróciły do domów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!