Wyjazd integracyjno-pożegnalny
We wtorek, 24 czerwca, uczniowie kl. III udali się na wycieczkę do Nakła nad Notecią. Podczas niej mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy miejscowości leżącej nad rzeką Noteć. Dzieci udały się na „Przystań Żeglarską”, gdzie widziały basen portowy, a w nim jachty żaglowe, motorowe, kajaki, małe statki i rowery wodne. Na terenie otaczającym budynek przystani miały one okazję, aby wyhasać się na placu zabaw. Podczas pobytu w mieście uczniowie podziwiali starodawne zabytki. Nie obyło się oczywiście bez zakupów ulubionych drobiazgów. Na koniec wycieczki dzieci udały się do McDonalda, gdzie zjadły smaczny posiłek. Zadowolone, z uśmiechem na twarzy wróciły one do domów. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Jagoda Belter i Marzena Krukowska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!