Zaproszenie na spektakl
Serdecznie zapraszamy Uczniów kl. 4-8, Nauczycieli, Rodziców i wszystkich miłośników sztuki teatralnej, mających ochotę w świetnym humorze rozpocząć weekend, na przedstawienie pt. „Zemsta” Aleksandra Fredry oczami uczniów kl. 7a, które odbędzie się 29 listopada. Szczegóły na plakacie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!