Logo SP w Wąwelnie

Zdrowie na talerzu!

Ocena 0/5

W piątek uczniowie kl. 2, w ramach omawiania tematów związanych ze zdrowiem, samodzielnie przygotowali zdrowe kanapki. Była to świetna okazja, aby nie tylko zjeść coś smacznego, ale także zastanowić się nad tym, co warto jeść, aby dbać o swoje zdrowie. Dzieci chętnie sięgały po świeże warzywa, pieczywo oraz zdrowe dodatki, takie jak ser, jajo czy wędlinę. Nie zabrakło także kreatywności – uczniowie ozdabiali swoje kanapki kolorowymi warzywami, tworząc na talerzach prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. To była smaczna i wartościowa lekcja, która przypomniała uczniom, że zdrowe jedzenie może być proste i przyjemne!

B. Mądrzejewska, A. Paradowska

Galeria zdjęć

IMG-20250315-WA0001 IMG-20250315-WA0002 IMG-20250315-WA0003 IMG-20250315-WA0004 IMG-20250315-WA0005 IMG-20250315-WA0006 IMG-20250315-WA0007 IMG-20250315-WA0008 IMG-20250315-WA0009 IMG-20250315-WA0010 IMG-20250315-WA0011 IMG-20250315-WA0012 IMG-20250315-WA0013 IMG-20250315-WA0014
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności