Akcja Wiktorii Bzdok zakończona – razem możemy więcej!
W ostatnich tygodniach nasza szkoła dołączyła do akcji Wiktorii Bzdok, która miała na celu zbiórkę darów dla chorych dzieci leczonych na oddziałach onkologicznych. Dzięki wielkim sercom naszych darczyńców i wspólnemu zaangażowaniu udało się zgromadzić wiele podarunków, które już niebawem zostaną przekazane małym bohaterom i ich dzielnym rodzicom.
Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy włączyli się w akcję. Warto pomagać – DOBRO WRACA!!!
A. Szydłowska




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!