Kolorowy Tydzień za nami
W minionym tygodniu nasza szkoła mieniła się kolorami tęczy. Wszystko za sprawą Kolorowego Tygodnia zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. I tak w poniedziałek w strojach uczniów i nauczycieli dominował kolor zielony, we wtorek kolor różowy, w środę nosiliśmy się na czerwono, w czwartek zobaczyć można było szkołę na niebiesko, a w piątek zakończyliśmy cały tydzień kolorem żółtym. Najbardziej zaangażowaną i wytrwałą klasą, okazała się kl. 5 i to ona z rąk przewodniczącej szkoły Wiktorii Jabłońskiej otrzymała słodki upominek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z entuzjazmem wzięli udział w zabawie i wnieśli do naszej szkoły mnóstwo kolorów, śmiechu i pozytywnej energii!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!