Akcja „Zostań OnkoMikołajem” w naszej szkole
Szkolne Koło Młodych Wolontariuszy organizuje świąteczną akcję „Zostań OnkoMikołajem”, aby sprawić radość dzieciom z oddziału onkologii w Bydgoszczy. Do 3 grudnia zbieramy nowe zabawki, książki, gry oraz drobne upominki, które wywołają uśmiech na ich twarzach. Wszystkie dary prosimy przynosić do opiekunów wolontariatu. Razem możemy podarować dzieciom odrobinę ciepła i nadziei!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!