„Architektura w sztuce”
Od 01.09.2024 do 22.12.2024 r. kl. VI wraz z wychowawcą p. Ewą Czepluch realizowała autorski projekt pt. „Architektura w sztuce”. Innowacja miała na celu pogłębienie wiedzy z zakresu historii, plastyki i architektury oraz miała zachęcić i motywować uczniów do nauki, samodzielności oraz kreatywności poprzez działanie i aktywność własną. Na zajęciach uczniowie poznali architekturę, historię, zabytki swojej miejscowości, kształtowana była tym samym postawa obywatelska, poszanowanie tradycji i kultury własnego regionu, a także innych kultur i ich tradycji. Wrażliwość estetyczna, indywidualna zdolność twórcza, motywacja do wysiłku i uczenia się spowodowała, że uczniowie kl. VI stworzyli przepiękne, oryginalne prace prezentowane na gazetkach szkolnych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!