Ho, ho, ho! - spotkanie uczniów kl. 1-3 z elfami św. Mikołaja
6 grudnia uczniowie kl. 1-3 wybrali się na wycieczkę do sali zabaw Figlowisko w Bydgoszczy. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten wyjątkowy dzień, a Figlowisko okazało się prawdziwym rajem dla najmłodszych. Każde dziecko znalazło coś dla siebie. Dzieci "figlowały" w zjeżdżalniach, basenach z piłkami, na trampolinach. Wspaniałą zabawę prowadziły elfy św. Mikołaja, które przy dźwiękach świątecznej muzyki tańczyły z dziećmi, łapały śnieżne bańki mydlane, przeciągały linę i wiele innych. Miłą niespodzianką dla dzieci było również dekorowanie pierników, które mogły zabrać do domu. Po świątecznych harcach w Figlowisku dzieci zrelaksowały się na filmie "Renifer Niko i zaginione sanie Mikołaja", który wprawił wszystkich w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Renifer Niko i jego przyjaciółka Stella w animacji pełnej magii i ciepła przekazali najmłodszym widzom, jak ważna jest przyjaźń oraz odwaga i wytrwałość w pokonywaniu trudności. Mikołajkowy dzień pełen niespodzianek z pewnością długo będzie mile wspominany przez naszych uczniów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!