Mikołajki w kl. IV
Dzieci uwielbiają mikołajki. W kl. IV już od kilku dni trwały przygotowania do tego święta. 6 grudnia wśród czwartoklasistów królował kolor czerwony. Nie zabrakło też słodkości i napojów przyniesionych przez dzieci. Podczas spotkania panowała wspaniała atmosfera. Gdy wszystkie upominki trafiły do rąk adresatów, nastąpiła ich prezentacja i degustacja. Następnie przy dźwiękach świątecznych piosenek uczniowie przystąpili do strojenia klasowej choinki. To był miły i pełen niespodzianek dzień!
J. Zielonka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!