Logo SP w Wąwelnie

Mikołajki w kl. IV

Ocena 0/5

Dzieci uwielbiają mikołajki. W kl. IV już od kilku dni trwały przygotowania do tego święta. 6 grudnia wśród czwartoklasistów królował kolor czerwony. Nie zabrakło też słodkości i napojów przyniesionych przez dzieci. Podczas spotkania panowała wspaniała atmosfera. Gdy wszystkie upominki trafiły do rąk adresatów, nastąpiła ich prezentacja i degustacja. Następnie przy dźwiękach świątecznych piosenek uczniowie przystąpili do strojenia klasowej choinki. To był miły i pełen niespodzianek dzień!

J. Zielonka

Galeria zdjęć

IMG20241206075750 IMG20241206080144 IMG20241206080229 IMG20241206080254 IMG20241206080255 IMG20241206080822 IMG20241206080831 IMG20241206080838 IMG20241206080843 IMG20241206080858 IMG20241206080913 IMG20241206080920 IMG20241206081618 IMG20241206081620 IMG20241206081629 IMG20241206081635 IMG20241206081655 IMG20241206081701 IMG20241206081703 IMG20241206081713 IMG20241206081714
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności