Dyskoteka karnawałowa kl. 4-8
20 lutego Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował w naszej szkole dyskotekę karnawałową dla kl. 4-8. Wszyscy miłośnicy tańca z wielką ochotą wzięli udział w imprezie, by w miłej atmosferze spędzić czas. Nie zabrakło tańców, śpiewów, a przede wszystkim dobrego humoru i uśmiechu na twarzy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!