Dziękuję Wam za trzyletnią przygodę
18 czerwca w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pożegnania kl. 3.
Po krótkim powitaniu przez p. Joannę Kończyk zaproszonych gości - Rodziców, pani dyrektor Małgorzaty Suchomskiej oraz pani Anny Przybylskiej - uczniowie w roli młodych aktorów wystąpili z przedstawieniem "Królewna Śnieżka". Rodzice z zachwytem patrzeli na swoje pociechy i gromkimi brawami nagrodzili ich grę aktorską oraz piękne stroje. Druga część spotkania miała charakter zdecydowanie bardziej podniosły i wzruszający. Dzieci wierszykami i piosenkami pożegnały szkołę i wprowadziły wszystkich w klimat wakacji, następnie podziękowały wychowawcy i nauczycielom za trud włożony w wychowanie i naukę. Ogrom emocji wzbudziła niespodzianka przygotowana dla rodziców - film pt. "Moja rodzina" oraz wzruszająca piosenka w wykonaniu dzieci "My trzy. Rodzice". Dla wychowawczyni natomiast niespodzianką były jej ulubione kwiaty otrzymane od dzieci, upominki oraz świadectwo wzorowego nauczyciela. Po artystycznej części spotkania wszyscy usiedli do wspólnego poczęstunku, podczas którego rozmawiano i wspominano, jak to było w klasie I , II, ... .
Lata pracy i zabawy w klasach edukacji wczesnoszkolnej zamykam z pełnym przekonaniem, iż uczniowie doskonale poradzą sobie w kl. IV. Dziękuję Rodzicom za owocną i inspirującą do dalszych działań współpracę, każde ciepłe słowo i miły gest. Dzieciom dziękuję za każdy wspólnie spędzony dzień i radość, jaką mnie obdarzaliście. Powodzenia Kochani!
wychowawca klasy Joanna Kończyk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!