Dzień Dziecka w przedszkolu
30 maja grupy przedszkolne obchodziły Dzień Dziecka. W ten wyjątkowy dzień na dzieci czekało wiele atrakcji – animator, różnorodne gry i zabawy, tatuaże brokatowe, malowanie twarzy oraz warkoczyki. Dzięki uprzejmości p. Magdaleny Ślepeckiej z KGW Sitno, dzieci mogły skosztować popcornu i waty cukrowej. Dodatkowo na miejsce przyjechała lodziarnia z pysznymi lodami, co sprawiło, że święto było jeszcze bardziej radosne i słodkie. To był niezapomniany dzień pełen uśmiechów i emocji!
A. Szydłowska, K. Bajor


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!