Dzień Kobiet kl. 7 na lodowisku i w kinie
24 marca 2026 r. w ramach obchodów Dnia Kobiet kl. VII wyjechała na lodowisko Torbyd oraz do kina Cinema City w Bydgoszczy. Dzień pełen był niezapomnianych atrakcji. Najpierw uczniowie wesoło i aktywnie spędzili wolny czas w hali krytego lodowiska, sprawdzając swoje łyżwiarskie umiejętności. Następnie udali się do Cinema City na film pt. „Piep*zyć Mickiewicza 3”. Film podejmuje temat tolerancji, akceptacji, lojalności, przyjaźni i miłości oraz tego, czy mają one szanse przetrwać w świecie podziałów społecznych. Na twarzach uczniów kl. VII widać było uśmiech, a to najlepszy dowód na to, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Ewa Czepluch, Piotr Wiśniewski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!