Logo SP w Wąwelnie

Dzień Kobiet kl. 7 na lodowisku i w kinie

Ocena 0/5

24 marca 2026 r. w ramach obchodów Dnia Kobiet kl. VII wyjechała na lodowisko Torbyd oraz do kina Cinema City w Bydgoszczy. Dzień pełen był niezapomnianych atrakcji. Najpierw uczniowie wesoło i aktywnie spędzili wolny czas w hali krytego lodowiska, sprawdzając swoje łyżwiarskie umiejętności. Następnie udali się do Cinema City na film pt. „Piep*zyć Mickiewicza 3”. Film podejmuje temat tolerancji, akceptacji, lojalności, przyjaźni i miłości oraz tego, czy mają one szanse przetrwać w świecie podziałów społecznych. Na twarzach uczniów kl. VII widać było uśmiech, a to najlepszy dowód na to, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Ewa Czepluch, Piotr Wiśniewski

 

Galeria zdjęć

IMG-20260324-WA0030 IMG-20260324-WA0031 IMG-20260324-WA0033 IMG-20260324-WA0034 IMG-20260324-WA0035 IMG-20260324-WA0036 IMG-20260324-WA0037 IMG-20260324-WA0038 IMG-20260324-WA0041
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności