Dzień Kobiet w naszej szkole
Święto wszystkich pań, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Jak co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiły się kwiaty, drobne upominki i życzenia dla małych i tych większych kobiet. Nie zabrakło również konkursów i wspólnych zabaw. Klasowe obchody Dnia Kobiet upłynęły w miłej i radosnej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!