Hejt w sieci – ważny temat dla uczniów naszej szkoły
W dobie smartfonów, komunikatorów i mediów społecznościowych coraz więcej relacji przenosi się do internetu. W wirtualnej rzeczywistości uczniowie rozmawiają, grają, uczą się i dzielą zdjęciami, przeżyciami, emocjami. Niestety w sieci można spotkać się także z przykrym zjawiskiem, jakim jest hejt. Dlatego udział kl. IV, V i VI w webinarze „Hejt w sieci” to ważny krok w stronę budowania bezpiecznego środowiska online oraz odpowiedzialności za swoje wypowiedziane i napisane słowa.
Spotkanie zorganizowane zostało przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ramach kampanii „Klikam z głową”. Szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa, a uczniowie praktyczną wiedzę, którą mogą od razu zastosować w życiu.
K. Raźna-Rachwalska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!