Logo SP w Wąwelnie

Hejt w sieci – ważny temat dla uczniów naszej szkoły

Ocena 0/5

W dobie smartfonów, komunikatorów i mediów społecznościowych coraz więcej relacji przenosi się do internetu. W wirtualnej rzeczywistości uczniowie rozmawiają, grają, uczą się i dzielą zdjęciami, przeżyciami, emocjami. Niestety w sieci można spotkać się także z przykrym zjawiskiem, jakim jest hejt. Dlatego udział kl. IV, V i VI w webinarze „Hejt w sieci” to ważny krok w stronę budowania bezpiecznego środowiska online oraz odpowiedzialności za swoje wypowiedziane i napisane słowa.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ramach kampanii „Klikam z głową”. Szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa, a uczniowie praktyczną wiedzę, którą mogą od razu zastosować w życiu.

K. Raźna-Rachwalska

Galeria zdjęć

IMG-20260226-WA0003 IMG-20260226-WA0004 IMG-20260226-WA0005 IMG-20260226-WA0006 IMG-20260226-WA0007 IMG-20260226-WA0008
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności