Logo SP w Wąwelnie

Innowacja pedagogiczna „Nie ranię – rozmawiam”

Ocena 0/5

W kl. 3 została przeprowadzona innowacja pedagogiczna „Nie ranię – rozmawiam”. Jej celem było rozwijanie umiejętności komunikacyjnych uczniów, kształtowanie postaw opartych na szacunku oraz nauka pokojowego rozwiązywania konfliktów. Podczas zajęć uczniowie ćwiczyli wyrażanie swoich emocji i potrzeb, uczyli się aktywnego słuchania oraz budowania pozytywnych relacji z rówieśnikami. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach i aktywnie angażowali się w proponowane działania.

Agata Paradowska

Galeria zdjęć

98043ab0-9bc5-4d7f-bd5c-c4a0a8d0218c 980342d2-3e68-4176-8841-faa26d171358 13ce430c-380f-4da3-9edc-d11946364b42 8d85d1d5-fae1-45c0-80b6-76e3b2ae95ae 83fa3216-ee59-411b-9596-272a3b39bbe8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności