„Jest taki dzień...”
20 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami spotkali się na klasowych Wigiliach. Atmosfera tego dnia była wyjątkowa – z każdej strony otaczał nas świąteczny klimat, który tworzyły piękne stroiki, migoczące światełka na choinkach oraz zapach tradycyjnych potraw. Wspólne dzielenie się opłatkiem napełniło wszystkich ciepłem, a składanie sobie życzeń zdrowia, radości i spełnienia marzeń było wyrazem wzajemnej troski i serdeczności. Śpiewanie kolęd i pastorałek napełniło wszystkich duchem Bożego Narodzenia. Do kl. 0-3 przybył Gwiazdor, który obdarował dzieci drobnymi upominkami, wywołując radość i uśmiech na twarzach najmłodszych. Świąteczne potrawy i symboliczne prezenty dopełniły atmosferę, tworząc niezapomniane wspomnienia.
Wigilie klasowe to niewątpliwie podniosłe i wzruszające spotkania, jednoczące społeczność szkolną w klimacie wzajemnej życzliwości i dobroci.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!