"Kolorowe kredki w pudełeczku noszę" - czyli Dzień Kredki w grupie 0a
22 listopada był wyjątkowym dniem dla przedszkolaków, ponieważ świętowały "Dzień Kredki". To radosne święto, które jest doskonałą okazją do rozwijania dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Przedszkolaki brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych przy piosence "Kolorowe kredki". Rysowanie ćwiczy motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Jest wspaniałą zabawą, która pomaga dzieciom przelewać swoje uczucia i marzenia na papier. Na koniec dnia uczestnicy tego wydarzenia, zamienili się we wspaniałych artystów, którzy stworzyli ciekawe i kolorowe rysunki. Ten dzień sprawił przedszkolakom wiele radości.
Agnieszka Szydłowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!