Kreatywne, zdrowe odżywianie
W piątek w całej szkole roznosił się smakowity zapach potraw przyrządzanych samodzielnie przez uczniów kl. 5. Przygodę piątoklasistów z gotowaniem zapoczątkowała pogadanka o zdrowym odżywianiu na godzinie wychowawczej. Kolejnym krokiem było przygotowanie - w ramach lekcji techniki - listy składników niezbędnych do wykonania wybranych potraw. Na stołach było kolorowo od warzyw i owoców. Uczniowie, z małą pomocą nauczycielek, przyrządzili zdrowe kanapki, tortille, tosty, hamburgery, pizze, gofry z owocami, ciasto i wiele innych pyszności. Po wykonanej pracy, posprzątali po sobie i udekorowali stoły, by móc przy nich usiąść i spokojnie spałaszować to, co jeszcze do zjedzenia pozostało.
Nad pracą uczniów czuwały nauczycielki Beata Kwiecińska, Jagoda Belter i Anna Czyżak-Skowrońska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!