Wyjazd do kina Helios w Bydgoszczy
W czwartek, 24 października 2024 r., uczniowie kl. 6, 7a, 7b oraz 8 pojechali do kina Helios w Bydgoszczy na seans filmowy pt. „Beetlejuice”. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu. Była to również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej oraz wspólnego świętowania zbliżającego się Halloween. Horror „Beettlejuice” łączy bowiem rozrywkę z przystępnym przesłaniem. Film opowiada o rodzinnej tragedii rodziny Deetzow, którzy wracają do miasteczka Winter River. Buntownicza córka Lydii otwiera portal do zaświatów. Prawdziwy Chaos rozpęta się, gdy ktoś wypowie imię Beetlejuice'a trzy razy. Po obejrzeniu filmu cała grupa wybrała się na obiad do restauracji McDonald's. Uczniowie - pełni wrażeń kinowych i kulinarnych, zadowoleni, w doskonałych humorach - wrócili do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!