Logo SP w Wąwelnie

Wyjazd do kina Helios w Bydgoszczy

Ocena 0/5

W czwartek, 24 października 2024 r., uczniowie kl. 6, 7a, 7b oraz 8 pojechali do kina Helios w Bydgoszczy na seans filmowy pt.  „Beetlejuice”. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu. Była to również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej oraz wspólnego świętowania zbliżającego się Halloween. Horror „Beettlejuice” łączy bowiem rozrywkę z przystępnym przesłaniem. Film opowiada o rodzinnej tragedii rodziny Deetzow, którzy wracają do miasteczka Winter River. Buntownicza córka Lydii otwiera portal do zaświatów. Prawdziwy Chaos rozpęta się, gdy ktoś wypowie imię Beetlejuice'a trzy razy. Po obejrzeniu filmu cała grupa wybrała się na obiad do restauracji McDonald's. Uczniowie - pełni wrażeń kinowych i kulinarnych, zadowoleni, w doskonałych humorach - wrócili do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.

Galeria zdjęć

IMG-20241024-WA0000 IMG-20241024-WA0001 IMG-20241024-WA0002 IMG-20241024-WA0003 IMG-20241024-WA0004 IMG-20241024-WA0005 IMG-20241024-WA0006 IMG-20241024-WA0007 IMG-20241024-WA0008 IMG-20241024-WA0009 IMG-20241024-WA0010 IMG-20241024-WA0011 IMG-20241024-WA0012 IMG-20241024-WA0013 IMG-20241024-WA0014 IMG-20241024-WA0015 IMG-20241024-WA0016 IMG-20241024-WA0019
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności