Lektury na patyku w kl. 8b
Mimo iż egzamin ósmoklasisty za nami, uczniowie kl. 8b raz jeszcze podsumowali wiadomości z lektur obowiązkowych z kl. 4-8. Na drewnianych patykach rysowali elementy graficzne, które w sposób symboliczny łączą się z treścią lektur. Ósmoklasiści wykazali się kreatywnością, starannością i znajomością lektur szkolnych. Była to niewątpliwie sprytna powtórka połączona z dobrą zabawą i z kształceniem kompetencji kluczowych – na dodatek do wielokrotnego użytku :)
J. Zielonka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!