Lody przełamane, czyli piątoklasiści na łyżwach
16 marca kl. 5 wybrała się na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z lodem, dla innych – świetna okazja do ćwiczenia nowych trików i szlifowania techniki. Każdy dawał z siebie wszystko, a z minuty na minutę było widać coraz większą pewność na lodzie. Czas przeznaczony na zabawę minął tak szybko, że uczniowie z żalem schodzili z lodowiska. W drodze powrotnej piątoklasiści odwiedzili jeszcze Galerię Focus, aby pokrzepić się ciepłym posiłkiem i zregenerować utracone siły. To był wyjazd pełen śmiechu, dobrej energii i przede wszystkim integracji!
J. Zielonka, B. Kwiecińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!