Logo SP w Wąwelnie

Lody przełamane, czyli piątoklasiści na łyżwach

Ocena 0/5

16 marca kl. 5 wybrała się na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z lodem, dla innych – świetna okazja do ćwiczenia nowych trików i szlifowania techniki. Każdy dawał z siebie wszystko, a z minuty na minutę było widać coraz większą pewność na lodzie. Czas przeznaczony na zabawę minął tak szybko, że uczniowie z żalem schodzili z lodowiska. W drodze powrotnej piątoklasiści odwiedzili jeszcze Galerię Focus, aby pokrzepić się ciepłym posiłkiem i zregenerować utracone siły. To był wyjazd pełen śmiechu, dobrej energii i przede wszystkim integracji!

J. Zielonka, B. Kwiecińska

Galeria zdjęć

IMG20260316092610 IMG20260316092615 IMG20260316092652 IMG20260316092801 IMG20260316092802 IMG20260316092826 IMG20260316092939 IMG20260316092947 IMG20260316092948 IMG20260316093344 IMG20260316093345 IMG20260316093346 IMG20260316093347 IMG20260316093348 IMG20260316094101 IMG20260316094102 IMG20260316094103 IMG20260316094104 IMG20260316094105 IMG20260316100613 IMG20260316100614 IMG20260316100755 IMG20260316100756
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności