„Logo SKMW” wybrane!
5. grudnia – Dzień Wolontariusza był okazją do podsumowania konkursu na logo SKMW. Zwycięzcą konkursu został Igor Hippler z kl. IV, którego rysunek od dziś oficjalnie jest logo Szkolnego Koła Młodych Wolontariuszy. Serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.
Opiekunowie SKMW


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!