„Maleńka miłość w żłobie śpi…”
20 grudnia odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez panie: T. Grolewską, M. Sabiniarz, J. Belter i A. Szydłowską. W tym roku przyświecało im hasło: "Maleńka Miłość w żłobie śpi...". Aby podkreślić wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie kl. 6 w specjalnie przygotowanych strojach oraz pięknej scenografii przedstawili sceny z narodzin Chrystusa. Wprowadziły one wszystkich obecnych w świąteczny, niezwykle magiczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.
Teresa Grolewska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!