Mikołajki w naszej szkole
5 grudnia świąteczny nastrój na dobre zagościł w naszej szkole. W klasach i na korytarzach pojawiły się już pierwsze choinki i świąteczne dekoracje. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji ubrali się na czerwono i założyli mikołajowe czapki lub reniferowe uszy. Z głośników wybrzmiewały świąteczne piosenki, które wprawiły wszystkich w radosny nastrój. Nie zabrakło również drobnych upominków od Mikołaja. Niewątpliwie wszyscy poczuli już magię zbliżających się świąt.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!