Nagroda Patrona Szkoły 2024
Tradycją naszej placówki jest przyznawanie Nagrody Patrona Szkoły, co stanowi najwyższe indywidualne wyróżnienie.
W tym roku - decyzją kapituły - Nagrodę Patrona Szkoły otrzymała Amelia Frydrychowicz. Ósmoklasistka przejawiała aktywność w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Osiągała wysokie wyniki w nauce. Od początku nauki otrzymywała świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową. Z zachowania uzyskiwała zawsze ocenę co najmniej bardzo dobrą. Amelia w każdej sytuacji szkolnej i pozaszkolnej potrafiła zachować się kulturalnie i godnie. Wywiązywała się z podjętych przez siebie zadań. Pracowała na rzecz klasy i szkoły. Angażowała się w przygotowanie różnych uroczystości okolicznościowych. Włączała się w prace charytatywne jako wolontariusz WOŚP, należała też do Szkolnego Koła Wolontariuszy. Dbała o honor i tradycje szkoły, niemal co roku była członkiem Samorządu Klasowego oraz Pocztu Sztandarowego Szkoły.
Amelię cechuje odpowiedzialność, sumienność i obowiązkowość. Dba o kulturę słowa i wypowiedzi. Życzliwa, tolerancyjna, uprzejma, koleżeńska, szanuje poglądy innych, służy pomocą i mobilizuje do działania. Okazuje szacunek nauczycielom, pracownikom szkoły, kolegom i koleżankom.
Uczennica odebrała nagrodę - statuetkę z rąk pani dyrektor Małgorzaty Suchomskiej podczas uroczystości pożegnania absolwentów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!