Logo SP w Wąwelnie

Nagroda Patrona Szkoły 2025

Ocena 0/5

Tradycją naszej szkoły jest przyznawanie Nagrody Patrona Szkoły, co stanowi najwyższe wyróżnienie. W tym roku Nagrodę Patrona Szkoły wyjątkowo otrzymały dwie uczennice kl. 8 – Maja GierszLena Gregorczyk. Obie ósmoklasistki zawsze przejawiały aktywność w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Osiągały wysokie wyniki w nauce. Otrzymywały świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową. Maja i Lena w każdej sytuacji szkolnej i pozaszkolnej potrafiły zachować się kulturalnie i godnie. Wywiązywały się z podjętych przez siebie zadań. Pracowały na rzecz klasy i szkoły. Angażowały się w przygotowanie różnych uroczystości okolicznościowych. Włączały się w prace charytatywne jako wolontariuszki. Dbały o honor i tradycje szkoły. Należały do Samorządu Uczniowskiego. Uczestniczyły w różnych konkursach na szczeblu szkolnym i gminnym. Zawsze cechowała je odpowiedzialność, sumienność i obowiązkowość. Były życzliwe, tolerancyjne, koleżeńskie, szanowały poglądy innych, służy pomocą. 

Uczennice odebrały nagrodę - statuetkę z rąk pani dyrektor Małgorzaty Suchomskiej podczas uroczystości pożegnania absolwentów.

 

Galeria zdjęć

IMG_9875 IMG_9907 IMG_9909
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności