Najpiękniejsze palmy wybrane
31 marca został rozstrzygnięty konkurs pn. „Palma wielkanocna”. Przez ostatnie dni piękne, kolorowe palmy zdobiły szkolne korytarze. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, wykorzystując przeróżne materiały, łącząc tradycyjne techniki z nowoczesnymi pomysłami. Każda palma była inna, unikatowa i niosła w sobie cząstkę serca jej twórcy. Po długich dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców, choć tak naprawdę każdy uczestnik zasługuje na miano artysty.
Kategoria kl. 0–III:
I miejsce Lilianna Rzepecka
II miejsce Emilia Melin
III miejsce Barbara Brzezińska
Wyróżnienia: Liwia Łasa, Ewa Pawłowska, Alicja Muszyńska, Karolina Szwajca, Wiktoria Śniegowska.
Kategoria kl. IV–VIII:
I miejsce Julita Giersz
II miejsce Agata Kończyk
III miejsce Igor Hippler
Wyróżnienia: Sara Hippler, Michalina Nowicka, Mikołaj Nowicki, Jakub Szewczyk, Kacper Hyjek, Georgy Filatov.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za kultywowanie pięknej, polskiej tradycji. Wasze prace sprawiły, że w naszej szkole poczuliśmy już prawdziwą magię nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
Organizatorkami konkursu były: p. Teresa Grolewska, p. Agnieszka Szydłowska, p. Jagoda Belter.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!