Logo SP w Wąwelnie

Najpiękniejsze palmy wybrane

Ocena 0/5

31 marca został rozstrzygnięty konkurs pn. „Palma wielkanocna”. Przez ostatnie dni piękne, kolorowe palmy zdobiły szkolne korytarze. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, wykorzystując przeróżne materiały, łącząc tradycyjne techniki z nowoczesnymi pomysłami. Każda palma była inna, unikatowa i niosła w sobie cząstkę serca jej twórcy. Po długich dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców, choć tak naprawdę każdy uczestnik zasługuje na miano artysty.

Kategoria kl. 0–III:
I miejsce Lilianna Rzepecka
II miejsce Emilia Melin
III miejsce Barbara Brzezińska

Wyróżnienia: Liwia Łasa, Ewa Pawłowska, Alicja Muszyńska, Karolina Szwajca, Wiktoria Śniegowska.

Kategoria kl. IV–VIII:
I miejsce Julita Giersz
II miejsce Agata Kończyk
III miejsce Igor Hippler

Wyróżnienia: Sara Hippler, Michalina Nowicka, Mikołaj Nowicki, Jakub Szewczyk, Kacper Hyjek, Georgy Filatov.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za kultywowanie pięknej, polskiej tradycji. Wasze prace sprawiły, że w naszej szkole poczuliśmy już prawdziwą magię nadchodzących Świąt Wielkanocnych. 

Organizatorkami konkursu były: p. Teresa Grolewska, p. Agnieszka Szydłowska, p. Jagoda Belter

Galeria zdjęć

IMG_1960 IMG_1961 IMG_1962 IMG_1971 IMG_1972 IMG_1973 IMG_1974 IMG_1975 IMG_1976 IMG_1978 IMG_1979 IMG_1980 IMG_1982 IMG_1983 IMG_1984 IMG_1985
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności