Podziękowania za udział w konkursie „Odblaskowa Szkoła”
Z radością informujemy, iż nasza szkoła otrzymała oficjalne podziękowanie za aktywny udział w konkursie „Odblaskowa Szkoła”. W ramach działań promowaliśmy bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz zachęcaliśmy uczniów do noszenia elementów odblaskowych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!