Wyniki konkursu z okazji MDJO
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego jest obchodzony corocznie 21 lutego. Język ojczysty jest dobrem każdego narodu. To w nim wyraża się pamięć, tradycja, historia i kultura. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs dla uczniów kl. 5-8 na plakat przedstawiający wybrane zmiany w ortografii języka polskiego. Prace można było wykonać indywidulanie lub w parze. Wpłynęło wiele wyjątkowych prac. Wszystkie zachwycały pomysłowością i starannością.
Wyniki:
I miejsce Julita Giersz kl. 7
II miejsce Nadia Bajno kl. 8a i Olimpia Śniegowska kl. 8b
III miejsce Agata Kończyk kl. 8b i Maja Raźna kl. 8b
wyróżnienie: Maksymilian Bajno kl. 8a
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom – każdy z Was wykazał się pracowitością i kreatywnością! Dziękujemy za zaangażowanie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych polonistycznych inicjatywach.
A. Czyżak-Skowrońska, J. Zielonka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!