Logo SP w Wąwelnie

Powitanie wiosny w oddziale 0b

Ocena 0/5

Pierwszy Dzień Wiosny w oddziale 0b był pełen radości i ekscytacji! Dzieci z radością wzięły udział w tradycyjnym pochodzie z Marzanną, symbolizującym pożegnanie zimy. Podczas przemarszu dzieci śpiewały wiosenne piosenki, grały na instrumentach, dzięki czemu wszyscy wiedzieli, że nadeszła WIOSNA. Dzięki pomocy OSP Sitno mogliśmy bezpiecznie spalić  Marzannę. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w miłej atmosferze, a dym unoszący się w powietrzu symbolizował koniec zimowych chłodów. Po pożegnaniu zimy przyszedł czas na wspólne sadzenie wiosennych kwiatków. Każde dziecko miało okazję zasadzić wiosennego kwiatka, co przyniosło mnóstwo radości i satysfakcji. To był niezapomniany dzień, pełen radości i wiosennego entuzjazmu!

                                                           Klaudia Bajor

Galeria zdjęć

IMG_0664 IMG_0673 IMG_0675 IMG_0683 IMG_0686 IMG_0690 IMG_0693 IMG_0697 IMG_0705 IMG_0708
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności