Powitanie wiosny w oddziale 0b
Pierwszy Dzień Wiosny w oddziale 0b był pełen radości i ekscytacji! Dzieci z radością wzięły udział w tradycyjnym pochodzie z Marzanną, symbolizującym pożegnanie zimy. Podczas przemarszu dzieci śpiewały wiosenne piosenki, grały na instrumentach, dzięki czemu wszyscy wiedzieli, że nadeszła WIOSNA. Dzięki pomocy OSP Sitno mogliśmy bezpiecznie spalić Marzannę. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w miłej atmosferze, a dym unoszący się w powietrzu symbolizował koniec zimowych chłodów. Po pożegnaniu zimy przyszedł czas na wspólne sadzenie wiosennych kwiatków. Każde dziecko miało okazję zasadzić wiosennego kwiatka, co przyniosło mnóstwo radości i satysfakcji. To był niezapomniany dzień, pełen radości i wiosennego entuzjazmu!
Klaudia Bajor

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!