Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b samodzielnie przygotowały sobie śniadanie. Przekonały się również, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Było smacznie, zdrowo, kolorowo! K. Becker
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!