Radosne powitanie wiosny
20 marca w naszej szkole odbyło się radosne powitanie wiosny. Barwny pochód z Marzanną i gaikami przeszedł ulicami Wąwelna, wprowadzając wszystkich w pogodny nastrój. Po powrocie na teren szkoły, odbyło się tradycyjne spalenie Marzanny, symbolizujące pożegnanie zimy. Całość dopełnił wspólny śpiew radosnych, wiosennych piosenek. Dzień ten był okazją do celebrowania staropolskiej tradycji oraz do wspólnej zabawy i integracji całej społeczności szkolnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!