Wycieczka kl. 4 – integracja, wspomnienia, odpoczynek…
19 marca kl. 4 wybrała się na wycieczkę do kina HELIOS na film „Zwierzogród 2”. Animacja spodobała się wszystkim dzieciom. Film był zabawny, ale też pouczający – pokazywał, jak ważna jest przyjaźń, współpraca i wiara w siebie. Przed seansem uczniowie wysłuchali prelekcji na temat relacji rówieśniczych, zaufania oraz przyjaźni. Po filmie, pod nadzorem opiekunów, uczniowie udali się na drobne zakupy oraz do restauracji. Był to moment odpoczynku, rozmów i integracji. Wycieczka była bardzo udana. Uczniowie wrócili do domu zadowoleni, pełni wrażeń i miłych wspomnień.
K. Raźna-Rachwalska, J. Belter


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!