Logo SP w Wąwelnie

Wycieczka kl. 4 – integracja, wspomnienia, odpoczynek…

Ocena 0/5

19 marca kl. 4 wybrała się na wycieczkę do kina HELIOS na film „Zwierzogród 2”. Animacja spodobała się wszystkim dzieciom. Film był zabawny, ale też pouczający – pokazywał, jak ważna jest przyjaźń, współpraca i wiara w siebie. Przed seansem uczniowie wysłuchali prelekcji na temat relacji rówieśniczych, zaufania oraz przyjaźni. Po filmie, pod nadzorem opiekunów, uczniowie udali się na drobne zakupy oraz do restauracji. Był to moment odpoczynku, rozmów i integracji. Wycieczka była bardzo udana. Uczniowie wrócili do domu zadowoleni, pełni wrażeń i miłych wspomnień.

K. Raźna-Rachwalska, J. Belter

Galeria zdjęć

IMG-20260319-WA0001 IMG-20260319-WA0002 IMG-20260319-WA0003 IMG-20260319-WA0004
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności