Regionalne Masowe Biegi im. Kajetana Bągorskiego
24 września grupa uczniów z kl. 4-8 wzięła udział w XXII Regionalnych Masowych Biegach im. Kajetana Bągorskiego w Sępólnie Krajeńskim. Najlepsze miejsce - 9. zajęła Maja Raźna z kl. 7b. W każdej kategorii uczestniczyło ok. 47-53 uczniów. W sumie w zawodach brało udział ok. 800 zawodniczek i zawodników.
Wszystkim uczniom biorącym udział w tym wydarzeniu składamy słowa uznania za przełamanie swoich słabości i gratulujemy osiągniętych wyników!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!